FİLİPİNLİ BEBEK BAKICILARI

Anneliğin ilk ayları oldukça zor geçmektedir. Anneler açısından olduğu kadar aile halkı için de zor ve yorucu olan bu süreçte annelere genellikle aile büyükleri yardımcı olmaya çalışırlar. Fakat bazı durumlarda aile büyüklerinin yokluğunda yeni doğum yapmış annelerin bu yükü tek başına taşıması imkansızlaşır. Bir yandan ilgi bekleyen bebek diğer yanda ev işleri, derken psikolojik olarak insanı zorlamaya başlar.

Bu sebeple bir çok aile doğumun ilk ayları ile birlikte yardımcı bakıcı tutmaktalar. Ülkemizde her milletten bakıcı bulmak mümkünken aileler çoğunlukla Filipinli bakıcıları tercih etmekteler. Çünkü anadilleri İngilizce olan ve bir çoğu bebek bakımı konusunda eğitim almış olan Filipinliler bebeğin bakımını mükemmle bir şekilde gerçekleştirirken diğer yanda bebeğin doğumundan itibaren İngilizce dilini duymasına ve konuşmasına yardımcı olurlar. Filipinli bakıcılar genellikle aile ile kolaylıkla uyum sağlar ve bir nevi ailenin sevilen bireyi olurlar.

Filipinli-bakici.com olarak sizlere ailenizin tam da istediği bakıcıyı 1 gün içerisinde buluyoruz. Bizi aramanız yeterli…